TERMOTRANSFER

Termotransfer  to technologia polegająca na przenoszeniu obrazu za pomocą wysokiej temperatury na wybrane produkty.
Kolorowe nadruki na odzieży „high fasion”, odzieży sportowej, reklamowej czy roboczej, zdobienie podłoży twardych jak szkło, metal , aluminium to tylko część z możliwości, jakie daje nam technologia termotransferu.

Oferujemy Państwu następujące rozwiązania:

- pełnokolorowy druk na folii termotransferowej w technologii LATEX i wycięcie po obrysie dowolnych kształtów na ploterze SUMMA do szerokości 160cm,
- folię termotransferową – kolorową i wycinanie dowolnych kształtów i znaków do szerokości 1600 cm,
- transfer wyduków bądź wyciętych znaków i nadruk technologią termotarnsferową,
- możliwy minimalny nakłd od 1 sztuki.

W ofercie mamy kilka rodzajów foli termotransferowej oraz blisko 180 najwyżej jakości produktów termotransferowych niemieckiej firmy POLI – TAPE GROUP począwszy od folii flex,flock poprzez folię odblaskową , 3D  po brokatową.

Uzupełnieniem oferty czyniącym ją w pełni kompleksową jest oferta odzieży firmowej i promocyjnej firmy MAFINI. MAFINI, a.s to czołowy dostwaca najwyżej jakości odzieży w Europie mający swą siedzibę w Ostrawie w Republice Czeskiej.

Najwyższa jakość produktów, doskonała jakość duku i cięcia oraz krótkie terminy realizacji zamówień to argumenty który czynią naszą ofertę w pełni konkurencyjną w stosunku do naszej kokurencji.

April Lionslion