RAMY - OBRAZY - LOCOBELE

RAMKI ARTBLOK i ECOBLOK
Oferujemy nowy, bardzo elegancki, a jednocześnie prosty w montażu system ramek do oprawy zdjęć, obrazów, plakatów drukowanych na płótnie w Technologii LATEX.
Ramki ARTBLOK oferujemy w szerokości 35mm, a ECOBLOK w szerokości 20mm.

OBRAZY NA PŁÓTNIE
Oferowane przez nas obrazy to produkt najwyższej jakości fotograficznej drukowany w ekologicznej technologii LATEX na płótnie CANVAS. Zadrukowane płótno napinamy na krosna malarskie i po zamontowaniu zawieszki obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie. 

LACOBEL DEKORACJA SZKŁA
Oferujemy szklane panele z dowolną grafiką, zdjęciem lub rysunkiem drukowanym w technologii Latex na folii transparentną i wyklejanej między taflami szkła lub zalaminowaną laminatem UV ultra glass FILMOLUX. Efekt identyczny, a cena super atrakcyjna.

TAPETY
Oferujemy Państwu szeroką gamę tkanin i tapet przeznaczonych do druku wielkoformatowego, celem którego jest uzyskanie indywidualnych rozwiązań w aranżacji wnętrz zarówno tych o charakterze publicznym jak i tych prywatnych i mieszkalnych.
Produkty te charakteryzują się różnorodną strukturą,sposobem aplikacji i budową.Oferujemy tapety tekstylne,flizelinowe,papierowe,bawełniane i flizelinowe-celulozowe.
Mogą być aplikowane metodą tradycyjną bądź aktywować warstwę kleju poprzez zanurzenie w wodzie.W swojej ofercie posiadamy również tapety i tkaniny samoprzylepne , bardzo wygodne,szybkie  i czyste w montażu.
Tapety nasze nie uczulają , są odpornena działanie pleśni i grzybów, a ponadto są biodegradowalne.
Wszystkie tapety zadrukujemy w pełni ekologicznymi tuszami w technologii LATEX.

Druk fototapet to nowość w naszej ofercie.Podstawowym podłożem do ich druku jest ekologiczny papier latexowy w dwóch gramaturach: 140g i 212 g.
Natomiast w ofercie specjalnej posiadamy również papier Blue Back,papier samoprzylepny,magnetyczny i papier syntetyczny.

Wszystkie fototapety drukujemy w technologii LATEX , dzięki czemu mogą być aplikowane w lokalach mieszkalnych i lokalach użyteczności publicznej..