LAMINATY ARCHITEKTONICZNE

Laminaty architektoniczne
to gama wysokiej jakości, niezwykle elastycznych i trwałych samoprzylepnych laminatów umożliwiających projektowanie i odświeżenie każdej powierzchni.
Laminaty architektoniczne mogą być stosowane na gładkie ściany,  sufity,  meble, drzwi i witryny. Prosta i cicha aplikacja pozwala na obniżenie do minimum kosztów przestojów oraz ilości odpadów. Laminaty architektoniczne mogą być stosowany do renowacji mebli, oklejania sprzęty AGD, ścian. 
Laminate architektoniczne sprawiają, że perfekcyjne można połączyć potrzebę modernizacji wystroju z nieinwazyjną rearanżacją przestrzeni. To doskonały sposób na odświeżenie wyglądu jak i dekoracją nowych pomieszczeń. Laminaty architektoniczne dzięki swej wszechstronności znajdują zastosowanie w takich miejscach jak: hotele, biura, galerie handlowe, mieszkania. Bogate i różnorodne wzornictwo, prosta i łatwa aplikacja, długoletnia żywotność sprawiają że laminaty architektoniczne to idealny materiał umożliwiający projektowanie i odświeżenie każdej powierzchni. 

 

laminaty ar